pozadí úvodní sekce

HIMALYO OGÓLNIE

Extraordinary Power • Exceptionally Pure

Produkty Himalyo zrodziły się w unikatowych obszarach Tybetu, gdzie przeciętna wysokość nad poziomem morza sięga 4 500 metrów. Na łonie natury pełnej kontrastów – cudownej i czystej, surowej i zarazem bezlitosnej, występują wyjątkowe gatunki roślin, które mają unikatowe właściwości oraz charakter.

Duża wysokość nad poziomem morza, bliskość mocnego słońca i duże różnice między temperaturą dzienną i nocną obdarzają życiem rośliny, kwiaty i owoce, które zawierają znacząco wyższe stężenie substancji czynnych i odżywczych niż jednakowe gatunki hodowane w innych obszarach.

Wyjątkowa moc produktów Himalyo opiera się na energii, którą tradycyjnie przetwarzane owoce zyskały z czystej natury tych obszarów wysokogórskich.

Himalyo to koncepcja naturalnej pielęgnacji zainspirowana medycyną tybetańską i ajurwedyjską. Opiera się o zasady stosowane przez tysiąclecia, o życie w zgodzie z prawami natury.

Celem koncepcji jest długowieczność, zadowolenie, zdrowie oraz równowaga fizyczna, psychiczna oraz emocjonalna.

Podczas wybierania najwyższej jakości gatunków użytych roślin oraz ich łagodnego przetwarzania nie idziemy na kompromisy – stosujemy wyłącznie to najlepsze, co dany produkt może w swej surowej naturalnej formie zaoferować.

  • Wyjątkowa lokalizacja i przetwarzanie rodzimych gatunków daje produktom Himalyo absolutnie wyjątkową moc oraz stężenie substancji czynnych i odżywczych.
  • Podstawą są ręcznie zbierane owoce oraz ich łagodne przetwarzanie bezpośrednio na miejscu zbioru.
  • Wszystkie nasze produkty są stuprocentowo naturalne.
  • Produkty nie są rozcieńczane, nie używamy zagęszczaczy, środków konserwujących ani innych składników wspomagających.
  • Nasze produkty są odpowiednie dla całej rodziny, również dla dzieci.

 


TIBET COLLECTION

„Możesz stać tutaj nawet przez cały dzień i nadal mieć uczucie, że nigdy nie będziesz mieć dość tego widoku. Długie płaskowyże tybetańskie powoli przechodzą w szczyty majestatycznych gór. Jesteś na wysokości, gdzie często zabraknie tchu, jednak w zamian uzyskujesz czyste rześkie powietrze. Po mroźnej nocy słońce wychodzi w ostrych konturach i z pozornej bliskości zalewa otaczające krajobrazy. Wtedy zrozumiesz, że rzeczywiście znajdujesz się na dachu świata.”

W takim środowisku rosną i dojrzewają rośliny, które łagodnym sposobem przetwarzamy na nasze produkty. Tutaj przez tysiąclecia powstawały tradycje, które z pokorą wykorzystujemy podczas tworzenia każdego z naszych produktów.

Chcemy, żeby korzyścią naszych produktów było osiągnięcie zdrowia, zrównoważenia i witalności, która jest specyficzna dla miejscowych ludzi.

Odnaleźliśmy inspirację w tybetańskiej i himalajskiej medycynie, która pomaga żyć w zgodzie z naturą i środowiskiem naturalnym, które ludzkość otacza od niepamiętnych czasów.  Nie jest zaskoczeniem, że w obszarach, gdzie jest to tradycyjne podejście ugruntowane od wielu pokoleń, ludzie nawet w podeszłym wieku cieszą się godnym podziwu zdrowiem, zrównoważeniem oraz witalnością.

Prostota – uniwersalność – kreatywność

Opisy każdego produktu są w łatwy sposób zrozumiałe, pod względem swej zawartości, jak również działania; każdy więc łatwo znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.  Poza swoim przeznaczeniem jest zastosowanie każdego produktu wszechstronne i oprócz głównych wskazań jest możliwe stosować je na wiele innych niesłychanych sposobów. Można je wzajemnie łączyć i w ten sposób odnajdować intuicyjne rozwiązania dla zdrowia i witalności każdego z nas przez cały rok. 

 

frame-scrollup