pozadí úvodní sekce

NASZE PODEJŚCIE

"Jakość produktów HIMALYO traktujemy bardzo osobiście. Dlatego starannie dobieramy najlepsze obszary upraw owoców i szczegółowo kontrolujemy cały proces produkcyjny od samego początku do dostarczenia każdego produktu do naszych klientów.

Wszystko zaczyna się od ręcznego zbioru owoców, który jest nie tylko przyjazny dla roślin, ale także zapewnia selekcję tylko dojrzałych owoców, świeżość i przyczynia się do doskonałego zachowania wszystkich ważnych składników odżywczych.

Owoce są przetwarzane w ciągu kilku godzin od zbioru bezpośrednio w miejscu zbioru. Produkty z całą siłą i w niezmienionej formie są wysyłane do naszych klientów, którzy otrzymują produkt o oryginalnej jakości w czystej i naturalnej formie."

 

 

“Możesz być tutaj cały dzień i wciąż masz wewnętrzne poczucie, że nigdy nie napełnisz się tym widokiem. Rozległe tybetańskie równiny powoli przechodzą w szczyty majestatycznych gór. Na wysokości, na której często brak tchu, nagrodą jest czyste świeże powietrze. Słońce, które wychodzi po mroźnej nocy, ma ostre kontury i pozornie blisko zalewa cały otaczający krajobraz. W tym momencie zdajesz sobie sprawę, że naprawdę jesteś na dachu świata”- Himalyo

W takim środowisku rodzą się i rozwijają jedne z najbardziej niesamowitych roślin, które w przeszłości były i nadal są kamieniem węgielnym Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej (TMT), pokrywają się z naukami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC) i Ajurwedy.

 

frame-scrollup